Ogłoszenie

Spotkania koła odbywają się w środy o 18. Piwnice budynku Wydziału Artystyczno-Pedagogicznego na ulicy Ks. Jałowego. Serdecznie zapraszamy!

#1 2010-01-12 14:47:25

 WaszDrogiWódz

Administrator

5325164
Skąd: Basznia Dolna
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 322
Punktów :   
Kierunek: Prawo

Spotkania filmowe!

Na ostatnim spotkaniu pojawiła się propozycja organizowania, np. raz w miesiącu projekcji filmów o tematyce górskiej.
Związku z tym trzeba wybrać sposób organizacji tego pomysłu.
A mianowicie:
1. Gdzie wyświetlamy - aula czy Bursa.
2. Kiedy i o jakiej porze.
3. Czy spotkania te będą otwarte dla wszystkich, czy tylko dla sekcji.
4. Które filmy chcecie oglądać.
5. Kto zajmie się realizacją.

Załączam też listę filmów które posiadam:

1. Poznaj prawdziwe Bieszczady. Doc. TVP Rzeszów.
2. K2.
3. Vertical Limit.
4. Prowokator.
5. Touching the Void.
6. 7 lat w Tybecie.
7. Planeta Ziemia - Góry. Doc. BBC

Ciężko znaleźć filmy stricto "górskie", dlatego niektóre z nich tylko do nich nawiązują, np. Prowokator o początkach alpinizmu i TOPRu w Tatrach.
Mam też krótkie dokumenty o przetrwaniu w górach z Discovery.


"Mundur polskiego ułana sprawia, że nawet niedoświadczeni młodzieńcy wyglądają w nich niby mężczyźni ze stali i pogromcy niewieścich serc"

                                                                                     Maynard Owen Williams - National Geographic sierpień 1926 r.

Offline

 

#2 2010-01-20 21:22:27

kocykowaty

Sekciarz (:

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 47
Punktów :   

Re: Spotkania filmowe!

Od razu przeproszę że się nie odzywałem.

Jeśli chodzi o filmy górskie to nie posiadam takich, i czuję że łatwo ich nie dostaniemy, trzeba by poszukać. Można by w taki razie wyświetlać filmy o tematyce "podrózniczej" że się tak wyrażę

Spotkania powinny być otwarte, na początku w bursie później na auli w razie gdyby zjawiło się więcej osób.

Offline

 

#3 2010-01-21 00:00:13

 WaszDrogiWódz

Administrator

5325164
Skąd: Basznia Dolna
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 322
Punktów :   
Kierunek: Prawo

Re: Spotkania filmowe!

Co do "otwartości" to też tak myślę, projekcja w Bursie to super sprawa. A co do filmów to już trochę mam, dziś dorwałem "Rynnę śmierci" - o operacji GOPR na Śnieżce!
Choć przyznam szczerze, że jest ich jak na lekarstwo.
Mogę też zaproponować "Wszystko Za Życie - Into the Wild".


"Mundur polskiego ułana sprawia, że nawet niedoświadczeni młodzieńcy wyglądają w nich niby mężczyźni ze stali i pogromcy niewieścich serc"

                                                                                     Maynard Owen Williams - National Geographic sierpień 1926 r.

Offline

 

#4 2010-01-23 11:13:21

kocykowaty

Sekciarz (:

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 47
Punktów :   

Re: Spotkania filmowe!

Ciągle myślę o tym jak zwiększyć ilość osób w sekcji...

Mam możliwość wydrukować jakieś ulotki i tak dalej, co by podrzucać w różnych miejscach.

Offline

 

#5 2010-01-23 22:34:23

 WaszDrogiWódz

Administrator

5325164
Skąd: Basznia Dolna
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 322
Punktów :   
Kierunek: Prawo

Re: Spotkania filmowe!

Z Jackiem - nowym prowadzącym sekcję zaprojektujemy profesjonalne plakaty na papierze fotograficznym. Porozwiesza się je po wydziałach. Dodatkowo informacje na stronie głównej UR i AZSu.


"Mundur polskiego ułana sprawia, że nawet niedoświadczeni młodzieńcy wyglądają w nich niby mężczyźni ze stali i pogromcy niewieścich serc"

                                                                                     Maynard Owen Williams - National Geographic sierpień 1926 r.

Offline

 

#6 2010-01-23 23:52:02

 Edith

Sekciarz (:

8979598
Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 68
Punktów :   
Kierunek: POW

Re: Spotkania filmowe!

Miło i ciekawie będzie również jeśli każdy z nas pomyśli nad czymś co moglibyśmy robić na sekcji. Nikt nikomu nie narzuca ideologii Zaplanujmy coś razem co będzie bawiąc uczyć i ucząc bawić

Offline

 

#7 2010-02-09 01:30:53

shamma_

Sekciarz (:

3045570
Skąd: Tarnów / Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 4
Punktów :   
Kierunek: Kulturoznawstwo

Re: Spotkania filmowe!

Myślę, że na początku możemy wyświetlać filmy w Bursie. Jest tam dość miejsca, natomiast gdyby zainteresowało się więcej osób można by było się przenieść na aule. Jeśli chodzi o uczestników to mogłyby przychodzić wszystkie osoby chętne i zainteresowane. Byłaby okazja się poznać i zachęcić do uczestniczenia również w wyjazdach! Hmm.. najlepiej żeby seansy te odbywały się przed lub po spotkaniach sekcji.

Ja już cieszę się na film "7lat w Tybecie" ! Nigdy nie miałam okazji go obejrzeć a chętnie w końcu to zrobię

Offline

 

#8 2010-02-10 11:33:55

 WaszDrogiWódz

Administrator

5325164
Skąd: Basznia Dolna
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 322
Punktów :   
Kierunek: Prawo

Re: Spotkania filmowe!

To super, widzę, że każdy jest tego samego zdania.
Jest też świetny film pt. "Na każde wezwanie naczelnika". Opowiada o TOPR. Jak wrócę do Rzeszowa to postaram się go "załatwić" :].

Strona dotycząca filmu:
http://www.nakazdewezwanienaczelnika.pl/


"Mundur polskiego ułana sprawia, że nawet niedoświadczeni młodzieńcy wyglądają w nich niby mężczyźni ze stali i pogromcy niewieścich serc"

                                                                                     Maynard Owen Williams - National Geographic sierpień 1926 r.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hurtownia stali blachy ocynkowane