Ogłoszenie

Spotkania koła odbywają się w środy o 18. Piwnice budynku Wydziału Artystyczno-Pedagogicznego na ulicy Ks. Jałowego. Serdecznie zapraszamy!

#1 2010-10-18 21:13:29

 Szuder

Użytkownik

3740262
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 14
Punktów :   
Kierunek: TiR

Witam serdecznie!

Namiary na forum dostałem od Grześka P., za co jestem niezmiernie wdzięczny, zawsze szukam pozytywnych ludzi ;-)

A teraz pokrótce o sobie, w końcu o to chodzi w tym dziale -
mam na imię Tomek, ale we wszystkich kręgach zwą mnie Szuder.

Studiuję sobie Turystykę i Rekreację - nie bez sensu zresztą!
Od wielu lat łażę po górach, początkowo z PTTKiem, od kilku lat albo ze znajomymi (dopuszczalny tłum na szlaku = 3 osoby), albo sam (głównie). Aktualnie jestem w trakcie kończenia kursu na przewodnika beskidzkiego (jeśli ktoś zainteresowany - dajcie znać, napiszę co i jak, bo niebawem rusza nowy kurs).

Lubię spontaniczne wyjazd (na zasadzie: 'Szuder, co robisz za godzine? Nic? To jedziemy w Biesy na tydzień'), lubię niski standard (wolę spanie na glebie w bacówce niż 5-cio gwiazdkowy hotel), lubię rzeczy, które normalni ludzie uważają za 'niewykonalne', ew. 'bez sensu' (np. 8-mio dniowy wyjazd dookoła Polski stopem w dwie osoby bez przygotowania jakiegokolwiek spania, koszt całego wyjazdu: 100zł).

Z poglądów turystycznych jestem bardziej prowschodni niż prozachodni - wolę jechać na Ukrainę niż do Francji ect. (stąd plany otworzenia sobie drugiego kierunku - filologii rosyjskiej).

Oprócz turystyczno - wyjazdowych zainteresować, siedzę dość głęboko w historii wojennej. Zajmuję się tzw. rekonstrukcją historyczną - odtwarzam sylwetkę radzieckiego oficera z lat 1943 - 1945 (wojska sapersko - szturmowe). Ale mam prawie kompletny mundur polskiego żołnierza z 1939 roku (ukłon w stronę NaszegoDrogiegoWodza ;-) ). I takie tam. A, jeszcze kolekcjonuję szeroko pojęty złom wojenny.


Aktualny plan na życie - przejechać się koleją transsyberyjską (z 'krótkim' pobytem nad Bajkałem), a potem osiąść sobie na stałe w jakimś schronisku w B.Niskim prowadząc obok małą izbę muzealną ;]

Uff, ale wyszła epopeja. Jak ktoś dotarł do tego momentu, to gratuluję
W każdym razie - pozdrawiam i zjawię się na następnym spotkaniu po powrocie z Rumunii (a btw - życzę miłego wyjazdu!).
Szuder


Nas łączy wszystko, nic nie dzieli...
Może nie wszyscy, ale dojdziemy!
                              gen. Władysław Anders

Offline

 

#2 2010-10-18 23:06:10

 Grzes

Sekciarz (:

1214993
Skąd: Dębica/Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 42
Punktów :   

Re: Witam serdecznie!

Powitać


______________________________________________________________________
Uczesane przez wiatry/ Gołe szczyty Połonin/ Proszą byś po nich poszedł/
Biesom, Czadom się skłonił/ Z twarzą mokrą od deszczu/ Przeziębnięty, zmęczony/
Od złych rzeczy na dole/Jesteś mgłą oddzielony

Offline

 

#3 2010-10-19 20:39:41

 WaszDrogiWódz

Administrator

5325164
Skąd: Basznia Dolna
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 322
Punktów :   
Kierunek: Prawo

Re: Witam serdecznie!

Witamy i zapraszamy za tydzień w środę na godzinę 18!


"Mundur polskiego ułana sprawia, że nawet niedoświadczeni młodzieńcy wyglądają w nich niby mężczyźni ze stali i pogromcy niewieścich serc"

                                                                                     Maynard Owen Williams - National Geographic sierpień 1926 r.

Offline

 

#4 2010-10-21 05:55:43

kocykowaty

Sekciarz (:

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 47
Punktów :   

Re: Witam serdecznie!

witam witam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cięcie blach